ایرج فاضل، رییس سازمان نظام پزشکی شد + انتشار نخستین تصویر از پنل پشتی موبایل Mi MIX 2 شیائومی – دیجیاتو – فارس فانی

خبرگزاری فارس: ایرج فاضل با رای اکثریت اعضای مجمع عمومی نظام پزشکی کشور، به عنوان رئیس جدید سازمان نظام پزشکی ایران انتخاب شد
خبرگزاری فارس: ایرج فاضل با رای اکثریت اعضای مجمع عمومی نظام پزشکی کشور، به عنوان رئیس جدید سازمان نظام پزشکی ایران انتخاب شد.

ایرج فاضل با ۲۰۱ رای برای یک دوره 4 ساله به عنوان رئیس سازمان نظام پزشکی ایران برگزیده شد.

هفتمین دوره انتخابات نظام قیمت تور سریلانکا پزشکی کشور جمعه 30 اسفند 96 برگزار شد.

بر اساس قانون، حکم رئیس کل سازمان نظام پزشکی باید به تایید رئیس جمهور برسد.

——————-

در حال حاضر چند وقتی می شود که می دانیم شیائومی برای عرضه موبایل Mi MIX 2 برنامه ریزی کرده اما اطلاعات چندانی درباره موبایل جدید در دسترس نبوده است
در بخش پایینی دستگاه، می توان کانکتور تور هوایی شیراز USB-C و اسپیکر دواگنه را مشاهده کرد و دو بردیگی در بالا به چشم می خورد که احتمالاً به دوربین و سنسور اثر انگشت تعلق دارد. ضمناً با توجه به میزان براق بودن بدنه، می تواند حدس زد که دستگاه درست مانند Mi MIX، از جنس سرامیک خواهد بود.

ضمناً گفتنی است که احتمال دارد این دستگاه مثل مدل پیشین در بازار غرب عرضه نشود و صرفاً یک تور ارزان پکن بار دیگر در انحصار کشورهای آسیایی باقی بماند.

در حال حاضر چند وقتی می شود که می دانیم شیائومی برای عرضه موبایل Mi MIX 2 برنامه ریزی کرده اما اطلاعات چندانی درباره موبایل جدید در دسترس نبوده است. اما به تازگی تصویری از پنل پشتی دستگاه در فضای مجازی منتشر شده که طراحی کلی دستگاه و رنگ سفید بدنه آن را به نمایش می کشد. از منظر طراحی، تفاوت چندانی میان Mi MIX 2 و موبایل پیشین این سری مشاهده نمی تور زمینی اهواز شود و تنها تفاوت بزرگ، یکپارچکی بدنه پشتی و لبه های خمیده تر آن است.

در چند وقت اخیر شایعات گوناگونی در مشخصات سخت افزاری Mi MIX به گوش رسیده است اما بعید به نظر می رسد که از اکثر این مشخصات افشایی، صحت داشته باشند. اما در هر صورت هنوز می توان انتظار داشت که دستگاه از منظر سخت افزاری، تا دندان مسلح باشد و وارد رقابت با بسیاری از همتایان گران قیمت خود، شاید به عنوان مثال گلکسی نوت 8 بشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *