کمپین جدید مهربانه برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند – دیجیاتو – فارس فانی

مهربانه یکی از وبسایت های جمع سپاری داخلی است که برای کمک به نیازمندان داخل کشور کمپین های مختلفی را برگزار می نماید
مهربانه (mehrabane.ir) پلتفرم تامین جمعی مالی با مدل اهدا برای اهداف خیریه، اجتماعی، بشر دوستانه و غیر انتفاعی است. در مقایسه با خیریه‌های سنتی، مهربانه حمایت‌های کاربران را برای پروژه‌های مشخص (با اهداف، هزینه و زمان‌بندی راهنمای رزرو بلیط هواپیما مشخص) جذب کرده و شفافیت کاملی در اجرای فعالیت‌ های‌ اش اعمال می‌کند؛ حامیان تک‌تک پروژه‌ها مشخص بوده و گزارش اجرای پروژه‌ها به صورت منظم به اطلاع کاربران می‌ رسد. برای انجام این فعالیت‌ ها، مهربانه از بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بهره می‌ برد.

بر اساس آمار معاونت رفاه اجتماعی وزارت کار، در ایران 136هزار کودک بازمانده از تحصیل شناسایی شده است و بیشترین تعداد کودکان تور ارزان ترکیه بازمانده از تحصیل به استان‌های سیستان و بلوچستان، خوزستان، تهران و کرمان تعلق دارند.

در این پویش مبلغ 90 میلیون تومان جهت خرید لوازم‌التحریر و سایر ملزومات تحصیلی دانش‌آموزان جمع‌آوری خواهد شد. شرکت تحلیل ارتباط برنا، برنده الکام استارز 96 و اپلیکیشن مکان‌ محور پونز –یکی دیگر از برگزیدگان الکام استارز- به‌عنوان حامیان این پویش برای کمک به معرفی، شناساندن و فرهنگ‌سازی خرید بلیط چارتر این پروژه با مهربانه همکاری می‌ کنند.

این پویش که منابع مالی آن توسط تعداد کثیری از مردم و به روش تامین مالی جمعی (Crowdfunding) تهیه می‌شود از شهریور ماه آغاز شده و تا اواسط مهر ادامه خواهد یافت.

در این پروژه 10 موسسه خیریه از استان‌های اردبیل،کرمان، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، هرمزگان، خراسان جنوبی و تهران برای تور هوایی کیش تامین مایحتاج تحصیلی 1640 دانش‌آموز بازمانده از تحصیل در مقاطع ابتدایی و دبیرستان با مهربانه همکاری می‌کنند.

روابط عمومی مهربانه- پلتفرم تامین مالی جمعی مهربانه پس از اجرای موفقیت‌ آمیز پویش با مهر #میرم_مدرسه در سال 1395، امسال هم پویش مشابهی را با ابعاد گسترده‌ تر و با تمرکز بر مناطق محروم و دورافتاده کشور اجرا می‌ کند.

حال با توجه به اینکه کمتر از یک ماه تا بازگشایی مدارس تور زمینی کرمان باقی مانده، این تیم برآن شده تا برای تامین مایحتاج دانش آموزان نیازمند ایرانی پروژه جدیدی به نام با مهر #میریم_مدرسه را راه اندازی نماید.

در ادامه توجه شما را به متن بیانیه خبری این شرکت در همین رابطه جلب می نماییم.

مهربانه یکی از وبسایت های جمع سپاری داخلی است که برای کمک به نیازمندان داخل کشور کمپین های مختلفی را برگزار می نماید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *