عرضه اندروید اوریو برای برخی دستگاه‌ها آغاز شد؛ گوگل ایمیج‌های کارخانه‌ای را منتشر کرد – دیجیاتو – فارس فانی

گوگل شب گذشته اندکی پس از معرفی اندروید «Oreo» شروع به ارسال آپدیت OTA آن کرد
اما اگر موبایلی دیگر از دنیای اندروید دارید، باید انتظار شرکت سازنده را بکشید تا ظرف هفته‌ها یا حتی ماه‌های پیش رو، نسخه هشتم اندروید را برای موبایل شما بهینه کرده و سپس آن را ارائه دهد. اگر هم موبایلی اندرویدی دارید که سن آن به حدود ۲ سال قیمت تور بانکوک می‌رسد، احتمالاً شانس کار کردن با نسخه جدید سیستم عامل اندروید را نخواهید داشت و تنها راه، خرید موبایلی جدید است.

گوگل شب گذشته اندکی پس از معرفی اندروید «Oreo» شروع به ارسال آپدیت OTA آن کرد. به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگانی که در طرح بتای این سیستم عامل مشارکت داشته‌اند، قیمت تور اصفهان ابتدا در حال دریافت نسخه هشتم اندروید هستند. هرچند که برخی از همین کاربران خبر داده‌اند که روند نصب آنها با مشکل مواجه شده و قادر نبوده‌اند نسخه نهایی اندروید ۸.۰ را دریافت کنند.

بر اساس اطلاعاتی که در سایت اندروید دیده می‌شود، کاربران دستگاه‌های نکسوس 5X ،6P و نکسوس پلیر، در کنار کاربران تبلت پیکسل C، موبایل پیکسل و پیکسل اکس ال می‌توانند از ایمیج‌ها برای نصب اندروید اوریو تور استرالیا نوروز 97 روی دستگاه‌های خود استفاده کنند.

اما اگر شما کاربر یکی از آخرین نکسوس‌ها یا پیکسل‌های گوگل هستید و بیش از حد برای دریافت نسخه هشتم عجله دارید، می‌توانید ایمیج‌های کارخانه‌ای آن را از گوگل دریافت کرده و خودتان اقدام به نصبش روی موبایل‌تان بکنید. با این کار البته به خاطر داشته باشید که تمام داده‌های قبلی شما از خرید بلیط هواپیما ایران ایر دستگاه حذف شده و موبایل‌تان به حالت تنظیمات کارخانه‌ای برمی‌گردد. در نتیجه گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات، ضروریست.

در صورتی که موبایل شما جز آخرین نکسوس‌ها و یا پیکسل‌های گوگل است، احتمالاً با چند ساعت یا نهایتاً چند روز صبر کردن، می‌توانید نسخه جدید را از طریق OTA و کاملاً بی‌دردسر دریافت کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *