محرومیت حاتمی به پایان رسید + با کروم بوک 15 اینچی جدید ایسر آشنا شوید – دیجیاتو – فارس فانی

ایسنا: باشگاه تراکتورسازی با توجه به برنامه مسابقات جام حذفی و دیدار با پدیده در اولین بازی این رقابت‌ها درخواست خود را برای کاهش محرومیت فرزاد حاتمی به فدراسیون فوتبال ارسال کرد
حاتمی دو جلسه از همراهی سرخپوشان محروم بوده که با توجه به غیبت در دو بازی قبلی مقابل نفت و سایپا دوران محرومیت خود را سپری کرده و مشکلی برای حضور در مسابقه جام حذفی مقابل پدیده و همین‌طور ادامه بازی‌های بلیط هواپیما لیگ نخواهد داشت.

ایسنا: باشگاه تراکتورسازی با توجه به برنامه مسابقات جام حذفی و دیدار با پدیده در اولین بازی این رقابت‌ها درخواست خود را برای کاهش محرومیت فرزاد حاتمی به فدراسیون فوتبال ارسال کرد.
بر همین اساس روز سه‌شنبه کمیته اخلاق و مسوولان سازمان لیگ به صورت مکتوب از پایان مدت محرومیت مهاجم تراکتورسازی خبر دادند.

——————-

بزرگ تور خارجی ترین کروم بوک ایسر قرار است باز طراحی شود و مدل جدیدی جایگزین مدل قدیمی آن شود
بزرگ ترین کروم بوک ایسر قرار است باز طراحی شود و مدل جدیدی جایگزین مدل قدیمی آن شود. برخلاف گذشته، بدنه دستگاه از آلومینیوم ساخته شده و نه پلاستیک و به جای 9 ساعت، حالا کروم بوک جدید 12 ساعت عمر باتری دارد.

این تور اروپا لپ تاپ نمایشگر 15.6 اینچی تمام اچ دی دارد. اما مدل امسال نسبت به سال قبل هم باریک تر و هم سبک تر شده است. مدل امسال 1.87 سانتی متر است ولی مدل سال پیش 2.41 سانتی متر ضخامت داشت. وزن دستگاه نیز از 2.19 به 1.71 کیلوگرم رسیده است.

گویا این بار هم ایسر دست خریداران را باز گذاشته تا انتخاب های متعددی داشته باشند. کروم بوک 15 با دو مدل پردازنده تور ارزان روسیه (سلرون دو هسته ای یا پنتیوم چهار هسته ای)، حافظه داخلی (32 یا 64 گیگابایت) و رم (4 یا 8 گیگابایت) عرضه می شود.

با این حال، برای این قابلیت های جدید قرار است 100 دلار اضافه بپردازید. در حالی که مدل قدیمی قیمت آغازین 299 دلاری داشت، حالا باید 399 دلار بابت کروم بوک آلومینیومی بپردازید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *