بعد از یک سال سرانجام ویژگی Trending Searches به نسخه iOS جستجوی گوگل آمد – دیجیاتو – فارس فانی

سال گذشته کمپانی گوگل ویژگی «جستجوهای ترند شده» را به نسخه اندروید اپلیکیشن خود آورد تا کاربران با محبوب ترین موضوعات جستجو شده آشنا شوند

حالا و بعد از مدت طولانی، سرانجام گوگل Trending Searches را به نسخه iOS جستجوگر خود اضافه کرد. بنابراین اکنون تور پوکت کاربران آی دیوایس ها می توانند با رفتن به بخش جستجوی گوگل شاهد محبوب ترین جستجوهای انجام شده توسط مردم اطراف شان باشند.

جستجوی های ترند با آیکون آبی رنگ مشخص شده اند.

این قابلیت هم پیشتر در تور ارزان مراکش نسخه اندروید وجود داشت و حالا به تازگی به iOS اضافه شده است. اگر از کاربران iOS هستید، هم اکنون می توانید ورژن 34 اپلیکیشن جستجوی گوگل را از اپ استور دانلود کرده و ویژگی هایی که مدت ها پیش به نسخه اندروید آمده بودند را تجربه کنید.

سال گذشته کمپانی گوگل ویژگی «جستجوهای ترند شده» را به نسخه اندروید اپلیکیشن خود آورد تا کاربران با محبوب ترین موضوعات جستجو شده آشنا شوند. بخشی مشابه هشتگ های تور مارماریس ترند توییتر، با این تفاوت که حالا شاهد محبوب ترین جستجوها هستید.

جدا از این ویژگی، شاهد «پاسخ های سریع» برای بعضی سوالات هستیم. مثلا می خواهید بدانید برج ایفل چند سانتی متر است. حالا پیش از آنکه حتی سوال تان به اتمام برسد، گوگل در قسمت جستجوهای احتمالی جوابی به شما می دهد و دیگر احتیاجی به گشتن نیست.

به همین خاطر بعدها توانایی غیرفعال کردن این ویژگی به نسخه اندروید آمد و خوشبختانه قیمت تور اروپا این قابلیت راهش را به نسخه iOS هم توانسته باز کند. بنابراین اگر احتیاجی به آن نداشتید، کافیست غیر فعالش کند. البته Trending Searches تنها ویژگی بروزرسانی جدید ورژن iOS گوگل سرچ نیست.

جالب اینجاست بدانید پارسال که این ویژگی به نسخه اندروید اضافه شد، خیلی از کاربران به اعتراض به گوگل پرداختند. چون اعتقاد داشتند که جستجوهای ترند شده ارتباطی با جستجوهایی که خود آن ها قبلا انجام داده اند قیمت تور خارجی نداشته و بنابراین علاقه ای به دیدن شان ندارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *