اپل از هدست های وایرلس Beats Studio3 با قیمت 350 دلار رونمایی کرد – دیجیاتو – فارس فانی

کمپانی اپل به تازگی از هدفون های جدید کمپانی Beats، یکی از زیرمجموعه های خود رونمایی کرده که از همین حالا برای خرید در دسترس قرار گرفته اند

کمپانی اپل به تازگی از هدفون های جدید کمپانی Beats، یکی از زیرمجموعه های تور سامویی خود رونمایی کرده که از همین حالا برای خرید در دسترس قرار گرفته اند. هدفون های Beats Studio3، از چیپ W1 اپل بهره می برند و می توان راحت تر از همیشه آنها را از طریق بلوتوث با آیفون، آیپد یا مک همگام سازی کرد. به گفته اپل، با روشن بودن بلوتوث و نویز کنسلینگ، هدست های وایرلس Studio3، عمر باتری 22 ساعته را برای کاربر به ارمغان می آورند که 10 ساعت از مدل قبلی خانواده Studio بیشتر است.

گفتنی است برای اطمینان قیمت تور اصفهان از دستیابی به بهترین تجربه صوتی ممکن، قابلیت Pure ANC هدست های وایرلس Studio3 می تواند تا 50 هزار بار در ثانیه، پس زمینه را اسکن کند تا صدا به بهترین شکل کالیبره شود. ضمناً به کمک دکمه های تعبیه شده روی هدست، می توان موزیک ها را تغییر داد، دستیار سیری را فعال کرد یا صدا را کم و زیاد کرد. و با توجه به تعبیه میکروفون داخلی، امکان دریافت و برقراری تماس نیز مهیا خواهد بود.

علاوه تور کرمان ارزان بر این، به لطف قابلیت «سوخت رسانی سریع – Fast Fuel»، کاربران می توانند با تنها 10 دقیقه شارژ هدفون خود، برای سه ساعت از آن استفاده کنند. از طرف دیگر، قابلیت «Pure Adaptive Noise Cancellation» از نوعی الگوریتم خاص بهره می برد که می تواند برخی اصوات را در پیرامون کاربر تشخیص داده و به هدست در از بین بردن تمام نویزهای اطراف کمک کند. علاوه چارتر مشهد بر از بین بردن اصوات خارجی، Pure ANC چگونگی قرار گرفتن هدست روی سر را آنالیز کرده و از خروج اصوات به خاطر قرارگیری نامناسب مو یا عینک و یا به هنگام پیاده روی جلوگیری می کنند.

هدست های وایرلس Beats Studio3 از امروز آموزش تعمیرات موبایل رایگان در رنگ های قرمز، مشکی مات، سفید، صورتی، آبی و خاکستری در دسترس قرار گرفته اند و همگی، 349.99 دلار قیمت دارند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *