تمام نسخه های گلکسی نوت فن ادیشن در کره جنوبی فروخته شد – دیجیاتو + حمایت وزارت ورزش از تیم ملی فوتبال – فارس فانی

نسخه بازسازی شده از گلکسی نوت ۷ سامسونگ که با نام فن ادیشن هم شناخته می شود چندی پیش به بازار کره جنوبی عرضه شد
در عین حال اما سامسونگ دریافت پیش سفارش برای گلکسی نوت ۸ را در کره جنوبی آغاز کرده و طبق برنامه ریزی ها آن را 24 شهریورماه به دست خرده فروشان می رساند.

در عین حال اما منابع آشنا با امور سامسونگ ادعا می کنند که کمپانی تور روسیه مورد بحث بعد از فروش چهار هزار دستگاه از این موبایل در خانه، در حال بررسی فروش فن ادیشن به بازارهای غیر از کره است.

گفتنی است این شرکت برچسب قیمتی ۶۲۰ دلاری را برای نسخه بازسازی شده از نوت ۷ انتخاب نموده که حدودا ۲۶۵ دلار از نسخه اولیه اش ارزان تر است.

مدل بازسازی شده اما مجهز به یک باتری ۳۲۰۰ میلی آمپرساعتی (برخلاف باتری ۳۵۰۰ میلی آمپرساعتی نسخه اولیه) است و به تور ارزان برزیل غیر از این بخش تفاوت چندانی با آن ندارد.

نسخه بازسازی شده از گلکسی نوت ۷ سامسونگ که با نام فن ادیشن هم شناخته می شود چندی پیش به بازار کره جنوبی عرضه شد. حالا دو ماه از ورود مجدد این اسمارت فون به بازار کره جنوبی می گذرد که سامسونگ خبر داده کلیه موجودی اش به فروش رفته و فعلا برنامه ای برای فروش تعداد بیشتر از آن در خانه را ندارد.

——————-
خبرگزاری تور زمینی کیش تسنیم: وزارت ورزش و جوانان در پیامی ضمن آرزوی پیروزی و موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران، از تماشاگران خواست تا با حضور خود ملی‌پوشان فوتبال را مورد حمایت قرار بدهند
امروز مردم مشتاق و حامیان همیشگی در کنار فرزندان خود به تشویق تیم ملی کشور خواهند رفت تا به پشتوانه این حمایت‌ها ،تیم ملی فوتبال ایران با کسب موفقیتی دیگر، پرچم پرافتخار ایران را در تور یزد هوایی عصر روز چهاردهم شهریور در میدانی به بزرگی جشن صعود مقتدرانه به جام جهانی در دست گیرند و با این موفقیت نام خود را در تاریخ ورزش ایران ثبت کنند.

خبرگزاری تسنیم: وزارت ورزش و جوانان در پیامی ضمن آرزوی پیروزی و موفقیت برای تیم ملی فوتبال ایران، از تماشاگران خواست تا با حضور خود ملی‌پوشان فوتبال را مورد حمایت قرار بدهند. در پیام وزارت ورزش در آستانه دیدار عصر امروز مقابل سوریه آمده است:
وزارت تور کیش لحظه آخری ورزش و جوانان با آرزوی پیروزی برای ملی‌پوشان فوتبال از تماشاگران و حامیان همیشگی فوتبال ایران می‌خواهد که با حضورشان در مجموعه ورزشی آزادی فرزندان ورزش را مورد حمایت قرار دهند.

روزهای‌تان پرامید، سربلند باد ایران زمین».

«حماسه‌ای دیگر از جوانان سرفراز ایران. مستطیل سبز ورزشگاه آزادی صحنه جشن موفقیت تاریخی خواهد بود که با گام‌های توانمند جوانان این سرزمین رقم زده شده تور ارزان گرجستان است، جوانانی که با همت و غیرت مثال‌زدنی‌شان نام ایران و ایرانی را پرآوازه‌تر کرده و ثابت کردند ایرانی اگر بخواهد، می‌تواند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *