نسخه 512 گیگابایتی آیفون 8 شاید 1199 دلار قیمت داشته باشد – دیجیاتو + پرسپولیس در بازی با الاهلی تغییر سیستم می‌دهد؟ – فارس فانی

روزی نیست که پیش بینی تازه ای از قیمت آیفون های بعدی (آیفون 8، X و ادیشن) در رسانه ها منتشر نشود، و روزی نیست که کاربران از قیمت احتمالی نسل های بعدی این دیوایس به وحشت نیفتند
با توجه به این موضوع، چندان تعجب برانگیز نیست اگر آیفون ادیشن از تمامی مدل ها گران قیمت تر باشد. پیش بینی ها حاکی از آنند که قیمت آیفون ادیشن حداقل ٪60-50 بیشتر تور اردبیل نوروز 97 از مدل های معمولی آیفون خواهد بود.

نسخه پایه 64 گیگابایتی آیفون 8 با قیمت 999 دلار روانه بازار می شود

اگر به خاطر داشته باشید برای نخستین بار این آقای مینگ-چی کو، تحلیلگر مشهور بود که کف قیمت آیفون 8 را 1000 دلار پیش بینی کرد. مدتی بعد نیویورک تایمز هم به تقلید از او، همین قیمت هزار دلاری را برای آیفون بعدی پیش بینی نمود. اما به تازگی یکی از فاش کننده های اینترنتی (که اخیرا چند مورد تور قبرس از اطلاعاتی که فاش کرده درست از آب درآمده اند) پیش بینی های جدیدی از قیمت آیفون های بعدی ارائه کرده است.

این منبع ادعا می کند که نسخه پایه 64 گیگابایتی آیفون 8 با قیمت 999 دلار روانه بازار می شود. اما اگر نیازمند حافظه بیشتری باشید، باید برای نسخه های 256 و 512 گیگابایتی این دیوایس به ترتیب 1099 و 1199 دلار بپردازید.

هر کدام از پنل های انعطاف پذیر OLED که اپل برای آیفون ادیشن در نظر گرفته، قیمت تور اروپا با قیمت 70 دلار از سامسونگ خریداری شده که نسبت به پنل 40 دلاری آیفون 7 به میزان قابل توجهی گران تر است.

روزی نیست که پیش بینی تازه ای از قیمت آیفون های بعدی (آیفون 8، X و ادیشن) در رسانه ها منتشر نشود، و روزی نیست که کاربران از قیمت احتمالی نسل های بعدی این دیوایس به وحشت نیفتند.

——————-
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس بلیط سیستمی ۲۱ شهریور در ابوظبی باید به مصاف تیم فوتبال الاهلی عربستان برود تا در صورت موفقیت در این بازی به جمع ۴ تیم برتر قاره آسیا صعود کند
پرسپولیس در بازی رفت که در عمان برگزار شد مقابل الاهلی به تساوی ۲_۲ دست پیدا کرد و در صورتی پیروزی با هر نتیجه‌ای و یا مساوی با بیش از ۲ گل قادر است از سد این حریف قدرتمند خود بگذرد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس ۲۱ شهریور در ابوظبی باید به مصاف تور آلمان تیم فوتبال الاهلی عربستان برود تا در صورت موفقیت در این بازی به جمع ۴ تیم برتر قاره آسیا صعود کند.
در همین خصوص برانکو سرمربی تیم پرسپولیس قصد دارد برای بازی برگشت مقابل الاهلی در سیستم تیمش تغییراتی به وجود بیاورد و از تمرینات این تیم این طور به چشم می‌آید که پرسپولیس در بازی ۲۱ شهریور با سیستم ۴_۴_۲ بازی خواهد کرد.

در این صورت این احتمال دارد که ۲ هافبک دفاعی پرسپولیس به صورت همزمان تور چین نوروز 97 در این دیدار به میدان بروند تا به نوعی خط میانی پرسپولیس نبض بازی را در دست بگیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *