واتس اپ از ارائه دو ابزار جدید برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ خبر داد – دیجیاتو – فارس فانی

واتس اپ امروز از نقشه های جدید خود برای آوردن خدمات پیام رسانی اش به دنیای کسب و کارها خبر داد

واتس اپ دو ابزار برای کسب و کارها در نظر گرفته که فعلا مراحل تست را پشت سر می گذارند

واتس اپ امروز از نقشه های جدید خود برای آوردن خدمات پیام رسانی اش به دنیای کسب و کارها خبر داد. در راستای این هدف، واتس اپ ابزار جدیدی طراحی کرده که به بلیط ارزان هواپیما کسب و کارها اجازه می دهد تا از محیط پیام رسان برای ارتباط نزدیک با مشتریان خود استفاده کنند.

از جمله قابلیت هایی که واتس اپ در اختیار کسب و کارها قرار می دهد می توان به ارسال نوتیفیکیشن های «زمان های پرواز، تأیید تحویل کالا و اطلاع رسانی آپدیت ها» به مشتریان اشاره کرد. بنابراین کسب و کارهایی مثل ایرلاین ها، بانک ها و فروشگاه های اینترنتی می توانند مشتریان بالقوه قابلیت های جدید تور ارزان بدروم واتس اپ باشند. واتس اپ در حال حاضر مشغول تست این قابلیت ها با کسب و کارهایی است که خواهان آن هستند، بنابراین تعامل با مشتریان تنها زمانی ممکن می شود که تیم توسعه دهنده اپ بازخوردهای کافی را دریافت کرده باشد.

در انتها اشاره به این موضوع هم بد نیست که کسب و کارها در واتس اپ می توانند تیک حساب کاربری تأیید شده را هم دریافت کنند، قابلیتی که تور سریلانکا نوروز 97 البته بعضی کاربران در آخرین نسخه بتای این پیام رسان مشاهده کرده اند. همچنین واتس اپ اعلام کرده کاربران هر لحظه که بخواهند می توانند حساب کاربری کسب و کارها را برای جلوگیری از ارسال پیام مسدود نمایند.

تیم واتس اپ دو ابزار ویژه را برای کسب و کارها در نظر گرفته که فعلا مراحل تست را پشت سر می گذارند. مورد اول ابزاری است که واتس اپ از آن با عنوان «یک اپلیکیشن رایگان Whatsapp Business» یاد کرده که تور هوایی کیش ظاهرا برای کسب و کارهای کوچک و شرکت های در حال توسعه طراحی شده. اما از سوی دیگر ابزار دوم کسب و کارهای بزرگ را هدف گرفته که البته خدماتش برای استفاده نیازمند پرداخت هزینه هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *