نتایج تیراندازان معلول در جام جهانی امارات + چگونه بازی فارکرای 5 را تنها در 5 دقیقه به اتمام برسانیم [تماشا کنید] – فارس فانی

خبرگزاری ایسنا: در ادامه رقابت‌های روز سوم از جام جهانی تیراندازی معلولان در العین امارات رقیه شجاعی در فینال ماده R2 به جایگاه چهارم دست یافت
خبرگزاری ایسنا: در ادامه رقابت‌های روز سوم از جام جهانی تیراندازی معلولان در العین امارات رقیه شجاعی در فینال ماده R2 به جایگاه چهارم دست یافت.

در ادامه رقابت‌های جام جهانی تیراندازی که در العین امارات در حال برگزاری است، زهرا غلامزاده با ثبت رکورد ۶۱۱.۶ و معصومه خدابخشی با ۶۰۵.۸ به ترتیب در جایگاه پانزدهم و بیست و سوم از این رقابت‌ها ایستادند و رقیه شجاعی در فینال ماده R۲ با ثبت رکورد ۲۰۵.۷چهارم شد.

فردا – یکشنبه پنجم اسفند – و در ادامه این رقابت‌ها، پنج نماینده کشورمان در ماده‌های تپانچه خفیف ۵۰ متر بادی P4 و تفنگ ایستاده مختلط ۱۰ متر بادی R4، به رقابت خواهند پرداخت.

——————-

بازی فارکرای 5 روز پنجشنبه هفته جاری عرضه می شود. طبق گفته سازندگان بازی، برای تمام کردن این عنوان به 25 ساعت زمان نیاز خواهید داشت اما راهی مخفی وجود دارد که می توان فارکرای 5 را تنها در 5 دقیقه به پایان رساند
بعد از یک و نیم دقیقه، سکانسی پخش می شود که در آن شما به دستان جیکوب دستبند زده اید و او خطاب به شما می گوید که هیچ کدام از افراد حاضر در این جمع این محل را زنده ترک نخواهند کرد. بعد از خروج شما از کلیسا، تیتراژ سازندگان بازی پخش می شود و بعد از آن شما می توانید دوباره فارکرای 5 را شروع کرده و این بار مسیر اصلی داستان را دنبال کنید.

بازی فارکرای 5 روز پنجشنبه هفته جاری عرضه می شود. طبق گفته سازندگان بازی، برای تمام کردن این عنوان به 25 ساعت زمان نیاز خواهید داشت اما راهی مخفی وجود دارد که می توان فارکرای 5 را تنها در 5 دقیقه به پایان رساند.

اگر این کار را برای دقایقی انجام ندهید، با دیالوگ «خداوند اجازه نخواهد داد که دست شما به من برسد.» از سوی جیکوب روبرو می شوید و بعد از مدتی سایر اعضای پلیس نیز شروع به حرف زدن با یکدیگر می کنند و جیکوب هم به زدن حرف های عجیب و غریب خود ادامه می دهد.

در ابتدای بازی، شما در نقش مامور پلیسی هستید که به همراه سایر اعضای تیم خود می خواهد سردسته گروهی عجیب در مونتانا، با نام جیکوب سید را دستگیر کند. در اولین سکانس بازی وظیفه دارید تا به کلیسایی که جیکوب در آن قرار دارد رفته و به دستانش دستبند بزنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *